Kolejna edycja warsztatów deweloperskich za nami! [GALERIA]

Gdańsk to kolejne miasto, w którym odbyły się warsztaty Zostań Deweloperem organizowane przez Pawła Preisnera. Ta edycja wydarzenia obfitowała w ogromną liczbę pytań uczestników do prelegentów oraz wieloma rozmowami merytorycznymi w kuluarach. Kolejne warsztaty odbędą się we Wrocławiu.

Podczas warsztatów deweloperskich uczestnicy poznali szereg narzędzi ułatwiających prowadzenie działalności deweloperskiej, w tym m.in. system Gantta pozwalający na skuteczne zarządzanie procesem budowlanym. Podczas wydarzenia w sposób kompleksowy poruszone zostały tematy związane z realizacją nowej inwestycji, od poszukiwania i finansowania działki, przez formalności związane z rozpoczęciem budowy, wpływ designu na sukces przedsięwzięcia, po marketing w branży deweloperskiej i tajniki sprzedaży mieszkań. Po całym wydarzeniu uczestnicy otrzymali ponadto dostęp do wszystkich prezentacji wyświetlanych podczas warsztatów oraz materiały dodatkowe, w tym Kartę Inwestycji oraz wzory niezbędnych umów.

Najbliższym wydarzeniem organizowanym przez Pawła Preisnera jest I edycja szkolenia „Flip na działce – pół miliona na jednej transakcji”, które odbędzie się w dniach 9-10 stycznia 2020 roku w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Zapisy na wydarzenie wciąż trwają.