Flip na działce – sukces szkolenia Pawła Preisnera! [GALERIA]

2 dni szkolenia, ponad 60 uczestników, kilkanaście prezentacji i cała masa wiedzy oraz inspiracji – to bilans I edycji wydarzenia „Flip na działce – pół miliona na jednej transakcji”, które odbyło się 9-10 stycznia 2020 roku w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Podczas szkolenia Paweł Preisner w sposób kompleksowy przeprowadził uczestników przez cały proces flipu na działce – od poszukiwania odpowiedniej nieruchomości, przez finansowanie, procesy uzyskiwania warunków zabudowy oraz pozwolenia na budowę, odrolnienie, aż wreszcie na zbyciu gruntu kończąc.

Dodatkowy wykład dotyczący negocjacji w nieruchomościach wygłosił gość specjalny – Wojciech Woźniczka, ekspert w tym zakresie. Podczas swojego wystąpienia zdradził tajniki skutecznego negocjowania ceny oraz przeprowadził ćwiczenia, w ramach których uczestnicy mieli w parach dokonać transakcji kupna-sprzedaży gruntu.

Całość wydarzenia zamykał interaktywny test wiedzy. Uczestnicy za pośrednictwem aplikacji odpowiedzieli na 23 pytania z zakresu flipu na działce, a wyniki wyświetlane były na bieżąco za pośrednictwem projektora.

Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych przez Pawła Preisnera na stronach:

Szkolenie „Flip na działce – pół miliona na jednej transakcji”

Warsztaty deweloperskie „Zostań Deweloperem”