Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?

Poradnik nie dla dewelopera

Joanna i Paweł Preisner

Dostępne warianty:

  • w twardej okładce – 45 zł
  • w miękkiej okładce – 35 zł

Zamów książke

Joanna i Paweł Preisner – prawniczka i ekonomista. Właściciele prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy.

Zaczynali od zera. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że do bohatera. Dlaczego do bohatera? Nie idą do roboty, tylko do pracy, która jest ich pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych sytuacji tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy. Ich konsekwentna realizacja doprowadziła do sytuacji, że dzisiaj zbiór przemyśleń udostępniają wszystkim, którzy nie chcą stać w miejscu.

O sprzedaży mieszkań wiedzą praktycznie wszystko. Podzielą się z czytelnikami wiedzą handlową, prawniczą, księgową, dekoratorską oraz marketingową bo wszystkie te kwestie są potrzebne, aby skutecznie zamknąć sprzedaż nieruchomości. Doświadczenia wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości nauki.

Dlaczego ogólnie mówiąc w nieruchomościach? Startując od pośrednictwa w obrocie nieruchomościami szybko przeskoczyli do inwestowania własnych pieniędzy w budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne. Świadomość zaangażowania swoich środków finansowych nauczyła ich dużej dyscypliny, dystansu i odpowiedzialności. Każdą nieruchomość traktują z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Wiedza nabywana w trakcie sprzedaży, jak również wykształcenie sprawiały, że dzisiaj są ludźmi spełnionymi i cieszącymi się z możliwości budowania swojego życia na pasji. Pasji do architektury, designu i zarabiania pieniędzy, które dzisiaj chcą WAM przekazać na stronach książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”.