Start w deweloperce – moja pierwsza inwestycja

 

3 miasta w 3 dni!

Co? Jednodniowe szkolenie dla początkujących deweloperów

Kiedy i gdzie?

6 września 2021 – KATOWICE

7 września 2021 – WARSZAWA

8 września 2021– GDAŃSK

Koszt udziału?

Cena: 999 zł brutto

 
 

Myślałeś kiedyś o wejściu w branżę deweloperską, ale nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi! Jeżeli dopiero zaczynasz i marzysz o realizacji własnych inwestycji, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! „Start w deweloperce – moja pierwsza inwestycja” to szkolenie od podstaw, które wprowadza w dochodowy świat nieruchomości, tłumaczy fundamentalne kwestie oraz przedstawia plan na pierwszą inwestycję gotowy do zastosowania! Podczas jednodniowego szkolenia poznasz:

  • Kluczową terminologię deweloperską
  • Najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze formy finansowania inwestycji
  • Sposoby poszukiwania atrakcyjnych działek
  • Najlepszy rodzaj zabudowy na start
  • Zasady wypełnienia wniosków
  • Sposoby projektowania produktu docelowego dla konkretnego klienta
  • Zasady organizacji budowy, współpracy z architektami i zarządzania inwestycją
  • Podstawowe kwestie zabezpieczenia prawno-formalnego

Start w deweloperce – moja pierwsza inwestycja to potężna dawka skondensowanej wiedzy dostosowana do potrzeb początkujących. Nie musisz obawiać się skomplikowanych kwestii techniczno-budowlanych. Podczas szkolenia wszystkie zagadnienia omówione zostaną w przystępny sposób, krok po kroku, ilustrowane konkretnymi przykładami i skierowane w stronę jednego celu: realizacji pierwszej inwestycji deweloperskiej. Przejdź przez wszystkie etapy procesu inwestycyjnego z Pawłem Preisnerem – deweloperem z 20-letnim doświadczeniem – który odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania i wskaże realne rozwiązania. Po szkoleniu wyjdziesz bogatszy nie tylko o nowe doświadczenia, wiedzę, znajomości i umiejętności, ale również posiadając gotowy model biznesowy, który czeka tylko na jego wdrożenie!

 

Sprzedaż szkolenia trwa od 1.06.2021 do 31.08.2021 lub do wyczerpania limitu miejsc i odbywa się bezpośrednio w Sklepie Deweloperskim pod adresem:

 

https://sklep.zostandeweloperem.pl

 

Masz pytania? Napisz na zostandeweloperem@gmail.com lub zadzwoń: 570 645 286