Szkolenie flip na działce

Co? Szkolenie „Flip na działce”

Kiedy? 2022

Gdzie? Wkrótce

Kto? Paweł Preisner

W cenie otrzymujesz:
Udział w dwudniowym szkoleniu
Materiały szkoleniowe
Przerwy kawowe oraz obiad

 

Odpowiednia działka to święty Graal deweloperki. Właśnie dlatego inwestorzy są w stanie zapłacić ogromne pieniądze za grunty w atrakcyjnej lokalizacji. Jak jednak znaleźć nieruchomość, zwiększyć jej wartość rynkową i z zyskiem sprzedać? Na wszystkie te pytania odpowiada szkolenie flip na działce!

Flip na działce to wciąż jeden z niedocenianych sposobów zarabiania pieniędzy w obszarze branży deweloperskiej. Nie wystarczy bowiem ograniczyć się do działań typowych dla pośredników, czyli kontaktu z klientami, wrzucania ogłoszeń oraz poszukiwania kanałów sprzedaży. W działkach drzemie bowiem bardzo często ukryty potencjał, którego wydobycie sprawi, że nasz grunt stanie się niezwykle atrakcyjny dla inwestorów będących w stanie zapłacić za niego ogromne sumy pieniędzy. Jak się okazuje, w nieruchomościach wcale nie trzeba sprzedawać mieszkań, aby cieszyć się satysfakcjonującym zyskiem!

Flip na działce – weź udział w naszym szkoleniu

Chociaż zwiększanie wartości rynkowej działek nie jest żadną wiedzą tajemną, to flip na działce wymaga jednak pewnego doświadczenia oraz znajomości realiów branży deweloperskiej. Trzeba bowiem umieć patrzeć okiem inwestora oraz rozumieć wiele zagadnień związanych z szansami i zagrożeniami danego gruntu. Wśród tych ostatnich wymienić można np. brak dostępności mediów, niekorzystne warunki geologiczne, trudności z uzyskaniem pozwoleń, kwestie ochrony środowiska czy brak dostępu do drogi publicznej. Szkolenie flip na działce sprawi, że będziesz wiedział, jak rozwiązywać takie problemy i obracać je na własną korzyść!

Szkolenie całościowo przygotowuje do zajęcia się obrotem gruntami. Podczas organizowanego przez nas wydarzenia dowiesz się m.in.

  • Jakie są sposoby zwiększania wartości działki
  • Jak analizować nieruchomość gruntową
  • Gdzie kryją się największe pułapki inwestycyjne przy zakupie działki
  • Jakie są metody negocjacji w oparciu o zdobytą wiedzę na temat danej nieruchomości
  • Jak rozwiązywać zidentyfikowane trudności danego gruntu
  • Jak przeprowadzić odrolnienie
  • Jak uzyskiwać niezbędną dokumentację
  • Jak dotrzeć z ofertą do inwestorów

Szkolenie flip na działce sprawi, że zdobędziesz bogatą wiedzę oraz doświadczenie w obszarze obrotu gruntami. Są to zresztą umiejętności niezwykle przydatne w szeroko rozumianej branży nieruchomości oraz niezbędne każdemu deweloperowi. To doskonały początek dla wszystkich osób, które chciałyby zrobić pierwsze kroki w tej branży. W końcu działka to fundament każdego przedsięwzięcia deweloperskiego! Jeżeli nie zamierzasz więc rzucać się na głęboką wodę i od razu realizować własnej zabudowy, warto zacząć właśnie od obrotu gruntami. To pozwoli zdobyć w praktyce niezbędne doświadczenie przy niewielkim ryzyku oraz zaangażowaniu finansowym. I właśnie to gwarantuje uczestnictwo w szkoleniu Pawła Preisnera – będziesz mógł bez obaw sam przeprowadzić własny flip na gruncie i cieszyć się satysfakcjonującymi zyskami!

Treści wskazane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zawarcie umowy uzależnione jest od pisemnego lub mailowego potwierdzenia jej zawarcia.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Przejdź do sklepu