Warsztaty

Przekazujemy w pigułce wiedzę dotyczącą realizacji własnych inwestycji deweloperskich. Dowiedz się, jak skutecznie obracać gruntami, sfinansować inwestycję czy zorganizować budowę. Wybierz interesujące Cię szkolenie i edukuj się u praktyków z doświadczeniem!

Warsztaty

Początki w deweloperce

5-6 września 2023 Rzeszów

Jak rozpocząć swoją przygodę z branżą deweloperską? Weź udział w warsztatach, dzięki którym zrealizujesz skutecznie swoją pierwszą inwestycję deweloperską, unikniesz potencjalnych błędów i będziesz cieszyć się zyskiem ze sprzedaży inwestycji!


  Czekasz na dobrą okazję?

  Zapisz się i otrzymuj wczesne sygnały o naszych warsztatach!

   Minione Warsztaty

   Kadra

   paweł preisner

   Paweł Preisner

   Główny prelegent Akademii Dewelopera

   Pomysłodawca Akademii Dewelopera, deweloper z 21-letnim doświadczeniem. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

   asia p

   Joanna Preisner

   Właścicielka i pomysłodawczyni Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, w którym na co dzień kreuje wizje, kontroluje ich realizację oraz wyznacza kierunki działań marketingowych.

   Maciek

   Maciej Trojniar

   Marketingowiec z branży deweloperskiej

   Ponad 1500 sprzedanych nieruchomości na koncie. Ponad 8 lat doświadczenia w marketingu dla deweloperów.

   Wojciech Wozniczka

   Wojciech Woźniczka

   Trener sprzedaży i negocjacji. Laureat konkursu Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce.

   Adrian-Holub

   Adrian Hołub

   Współwłaściciel Geodetic. Niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Wygłosił ponad 100 prelekcji.

   akademia dewelopera

   Piotr Dobrowolski

   Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista prawa nieruchomości. Ekspert i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

   akademia dewelopera

   Piotr Cieszewski

   Przez 10 lat dyrektor oddziałów w korporacji budowlanej Skanska, ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, zdobywca Mount Everestu.

   Przedstaw się
   i pozostańmy w kontakcie!

    Galeria ze zrealizowanych inwestycji deweloperskich

    Warsztaty Deweloperskie – warsztaty z pasją

    Nie od dziś wiadomo, że nieruchomości przynoszą satysfakcjonujące zyski. Wśród licznej grupy osób, w której znajdują się generalni wykonawcy, najemcy, pośrednicy czy architekci, największe pieniądze zarabiają jednak deweloperzy. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób związanych z tą branżą chce w końcu samemu zrealizować swoją pierwszą własną inwestycję. I właśnie w osiągnięciu tego celu pomagają szkolenia deweloperskie!

    Działalność deweloperska wiąże się z ogromnymi zyskami, ale również ze sporą odpowiedzialnością. Właśnie dlatego nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę bez odpowiedniego przygotowania w myśl zasady, że wszystkiego najlepiej nauczyć się w praktyce. W tym wypadku działanie najlepiej oprzeć na solidnych fundamentach teoretycznych, które pozwolą budować solidnie oraz uniknąć najczęstszych i najpoważniejszych błędów. Zdobycie takiej wiedzy i dozy doświadczenia gwarantują właśnie warsztaty deweloperskie.

    Warsztaty deweloperskie dla każdego

    Warsztaty deweloperskie Pawła Preisnera swoim poziomem dostosowane są do szerokiego grona osób. Skorzystają z nich zarówno uczestnicy, którzy chcą zrobić swój pierwszy krok w deweloperce i zrealizować pierwszą inwestycję, ale również ci bardziej doświadczeni, szukający nowych możliwości, tajników optymalizacyjnych oraz pomysłów na skalowanie własnego biznesu.

    Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak najlepiej zacząć, aby podjęte przedsięwzięcie nas nie przerosło, ale zarazem stanowiło najbardziej zyskowny wybór? Wcale nie trzeba decydować się na dom jednorodzinny, ale i zabudowa wielorodzinna nie jest najlepszym pomysłem. Tak naprawdę wystarczy wybudować i sprzedać jedną inwestycję w postaci zespołu szeregówek, aby cieszyć się zyskami bliskimi nawet 1 miliona złotych. Nic dziwnego, że ten rodzaj zabudowy – jako stosunkowo prosty, ale bardzo zyskowny – tak często wybierany jest na pierwsze przedsięwzięcie przez początkujących deweloperów. Uczestnictwo w warsztatach deweloperskich sprawi, że będziesz gotowy do realizacji takiego przedsięwzięcia.

    Organizowane przez nas warsztaty deweloperskie odbywają się najczęściej w dwu- lub trzydniowej formie, podczas której zdobędziesz kluczowe informacje dotyczące działalności deweloperskiej. Poruszana tematyka dotyka najważniejszych obszarów, dzięki czemu poznasz takie kwestie jak:

    • Poszukiwanie działki i jej analiza
    • Finansowanie inwestycji
    • Tworzenie wizji inwestycji
    • Uzyskiwanie dokumentacji
    • Wytyczne i współpraca z architektami
    • Opracowywanie procesu budowlanego w systemie Gantta
    • Tajniki optymalizacji deweloperskiej
    • Reklamacje
    • Marketing i sprzedaż w deweloperce

    Warto dodać, że wszystkie szkolenia deweloperskie Pawła Preisnera mają przystępną formę okraszoną ogromną dozą humoru oraz anegdot z życia wziętych. Dzięki temu skracany jest dystans między prelegentem a odbiorcami, nie występuje skrępowanie przy zadawaniu pytań, a wszystko to skutkuje pozytywną atmosferą sprzyjającą optymalnemu przyswajaniu wiedzy!