Warsztaty

Przekazujemy w pigułce wiedzę dotyczącą realizacji własnych inwestycji deweloperskich. Dowiedz się, jak skutecznie obracać gruntami, sfinansować inwestycję czy zorganizować budowę. Wybierz interesujące Cię szkolenie i edukuj się u praktyków z doświadczeniem!

Warsztaty

Warsztaty deweloperskie dla początkujących

5-6 września 2023 Radawa

Więcej szczegółów już wkrótce!


  Akademia Dewelopera 3.0
  Rzeszów

  Styczeń 2024

  Rekrutacja na kolejną edycję startuje 7 września.


   Szkolenie indywidualne

   Masz swój projekt, który chcesz skonsultować? Potrzebujesz indywidualnego podejścia do tematu? Nie ma problemu - dostosujemy się do Ciebie! Napisz do nas, by poznać szczegóły szkolenia!


    Czekasz na dobrą okazję?

    Zapisz się i otrzymuj wczesne sygnały o naszych warsztatach!

     Minione Warsztaty

     Kadra

     paweł preisner

     Paweł Preisner

     Główny prelegent Akademii Dewelopera

     Pomysłodawca Akademii Dewelopera, deweloper z 21-letnim doświadczeniem. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

     asia p

     Joanna Preisner

     Właścicielka i pomysłodawczyni Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, w którym na co dzień kreuje wizje, kontroluje ich realizację oraz wyznacza kierunki działań marketingowych.

     Maciek

     Maciej Trojniar

     Marketingowiec z branży deweloperskiej

     Ponad 1500 sprzedanych nieruchomości na koncie. Ponad 8 lat doświadczenia w marketingu dla deweloperów.

     Wojciech Wozniczka

     Wojciech Woźniczka

     Trener sprzedaży i negocjacji. Laureat konkursu Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce.

     Adrian-Holub

     Adrian Hołub

     Współwłaściciel Geodetic. Niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Wygłosił ponad 100 prelekcji.

     akademia dewelopera

     Piotr Dobrowolski

     Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista prawa nieruchomości. Ekspert i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

     akademia dewelopera

     Piotr Cieszewski

     Przez 10 lat dyrektor oddziałów w korporacji budowlanej Skanska, ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, zdobywca Mount Everestu.

     Przedstaw się
     i pozostańmy w kontakcie!

      Galeria ze zrealizowanych inwestycji deweloperskich

      Warsztaty Deweloperskie – warsztaty z pasją

      Nie od dziś wiadomo, że nieruchomości przynoszą satysfakcjonujące zyski. Wśród licznej grupy osób, w której znajdują się generalni wykonawcy, najemcy, pośrednicy czy architekci, największe pieniądze zarabiają jednak deweloperzy. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób związanych z tą branżą chce w końcu samemu zrealizować swoją pierwszą własną inwestycję. I właśnie w osiągnięciu tego celu pomagają szkolenia deweloperskie!

      Działalność deweloperska wiąże się z ogromnymi zyskami, ale również ze sporą odpowiedzialnością. Właśnie dlatego nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę bez odpowiedniego przygotowania w myśl zasady, że wszystkiego najlepiej nauczyć się w praktyce. W tym wypadku działanie najlepiej oprzeć na solidnych fundamentach teoretycznych, które pozwolą budować solidnie oraz uniknąć najczęstszych i najpoważniejszych błędów. Zdobycie takiej wiedzy i dozy doświadczenia gwarantują właśnie warsztaty deweloperskie.

      Warsztaty deweloperskie dla każdego

      Warsztaty deweloperskie Pawła Preisnera swoim poziomem dostosowane są do szerokiego grona osób. Skorzystają z nich zarówno uczestnicy, którzy chcą zrobić swój pierwszy krok w deweloperce i zrealizować pierwszą inwestycję, ale również ci bardziej doświadczeni, szukający nowych możliwości, tajników optymalizacyjnych oraz pomysłów na skalowanie własnego biznesu.

      Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak najlepiej zacząć, aby podjęte przedsięwzięcie nas nie przerosło, ale zarazem stanowiło najbardziej zyskowny wybór? Wcale nie trzeba decydować się na dom jednorodzinny, ale i zabudowa wielorodzinna nie jest najlepszym pomysłem. Tak naprawdę wystarczy wybudować i sprzedać jedną inwestycję w postaci zespołu szeregówek, aby cieszyć się zyskami bliskimi nawet 1 miliona złotych. Nic dziwnego, że ten rodzaj zabudowy – jako stosunkowo prosty, ale bardzo zyskowny – tak często wybierany jest na pierwsze przedsięwzięcie przez początkujących deweloperów. Uczestnictwo w warsztatach deweloperskich sprawi, że będziesz gotowy do realizacji takiego przedsięwzięcia.

      Organizowane przez nas warsztaty deweloperskie odbywają się najczęściej w dwu- lub trzydniowej formie, podczas której zdobędziesz kluczowe informacje dotyczące działalności deweloperskiej. Poruszana tematyka dotyka najważniejszych obszarów, dzięki czemu poznasz takie kwestie jak:

      • Poszukiwanie działki i jej analiza
      • Finansowanie inwestycji
      • Tworzenie wizji inwestycji
      • Uzyskiwanie dokumentacji
      • Wytyczne i współpraca z architektami
      • Opracowywanie procesu budowlanego w systemie Gantta
      • Tajniki optymalizacji deweloperskiej
      • Reklamacje
      • Marketing i sprzedaż w deweloperce

      Warto dodać, że wszystkie szkolenia deweloperskie Pawła Preisnera mają przystępną formę okraszoną ogromną dozą humoru oraz anegdot z życia wziętych. Dzięki temu skracany jest dystans między prelegentem a odbiorcami, nie występuje skrępowanie przy zadawaniu pytań, a wszystko to skutkuje pozytywną atmosferą sprzyjającą optymalnemu przyswajaniu wiedzy!