Zostań Deweloperem – warsztaty z pasją

Nowa formuła szkolenia!

Co? Trzydniowe szkolenie dla przyszłych deweloperów

Kiedy i gdzie? 23-25.11.2021 Hotel Bacówka Radawa & SPA****

Koszt udziału?

6 000 zł netto

W cenie otrzymujesz:
3-dniowe warsztaty deweloperskie w nowej formule
Wystąpienia 4 prelegentów
Odświeżona agenda
2 noclegi w czterogwiazdkowym Hotelu Bacówka Radawa & SPA****
Kalkulator rentowności w aplikacji mojainwestycja.pl
Materiały szkoleniowe o wartości 2 000 zł
Wyżywienie
Przerwy kawowe
Dwie wieczorne integracje z kolacją
Certyfikat ukończenia szkolenia
Rabat na pobyt w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** dla osób towarzyszących (nie biorących udziału w szkoleniu)

Sprzedaż Warsztatów Deweloperskich odbywa się bezpośrednio w Sklepie Deweloperskim pod adresem:

https://sklep.zostandeweloperem.pl/stacjonarne/20-warsztaty-deweloperskie.html

Masz pytania? Napisz na zostandeweloperem@gmail.com lub zadzwoń: 570 645 286

Warsztaty Deweloperskie – warsztaty z pasją

Nie od dziś wiadomo, że nieruchomości przynoszą satysfakcjonujące zyski. Wśród licznej grupy osób, w której znajdują się generalni wykonawcy, najemcy, pośrednicy czy architekci, największe pieniądze zarabiają jednak deweloperzy. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób związanych z tą branżą chce w końcu samemu zrealizować swoją pierwszą własną inwestycję. I właśnie w osiągnięciu tego celu pomagają szkolenia deweloperskie!

Działalność deweloperska wiąże się z ogromnymi zyskami, ale również ze sporą odpowiedzialnością. Właśnie dlatego nie warto od razu rzucać się na głęboką wodę bez odpowiedniego przygotowania w myśl zasady, że wszystkiego najlepiej nauczyć się w praktyce. W tym wypadku działanie najlepiej oprzeć na solidnych fundamentach teoretycznych, które pozwolą budować solidnie oraz uniknąć najczęstszych i najpoważniejszych błędów. Zdobycie takiej wiedzy i dozy doświadczenia gwarantują właśnie warsztaty deweloperskie.

Warsztaty deweloperskie dla każdego

Warsztaty deweloperskie Pawła Preisnera swoim poziomem dostosowane są do szerokiego grona osób. Skorzystają z nich zarówno uczestnicy, którzy chcą zrobić swój pierwszy krok w deweloperce i zrealizować pierwszą inwestycję, ale również ci bardziej doświadczeni, szukający nowych możliwości, tajników optymalizacyjnych oraz pomysłów na skalowanie własnego biznesu.

Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak najlepiej zacząć, aby podjęte przedsięwzięcie nas nie przerosło, ale zarazem stanowiło najbardziej zyskowny wybór? Wcale nie trzeba decydować się na dom jednorodzinny, ale i zabudowa wielorodzinna nie jest najlepszym pomysłem. Tak naprawdę wystarczy wybudować i sprzedać jedną inwestycję w postaci zespołu szeregówek, aby cieszyć się zyskami bliskimi nawet 1 miliona złotych. Nic dziwnego, że ten rodzaj zabudowy – jako stosunkowo prosty, ale bardzo zyskowny – tak często wybierany jest na pierwsze przedsięwzięcie przez początkujących deweloperów. Uczestnictwo w warsztatach deweloperskich sprawi, że będziesz gotowy do realizacji takiego przedsięwzięcia.

Organizowane przez nas warsztaty deweloperskie odbywają się najczęściej w dwu- lub trzydniowej formie, podczas której zdobędziesz kluczowe informacje dotyczące działalności deweloperskiej. Poruszana tematyka dotyka najważniejszych obszarów, dzięki czemu poznasz takie kwestie jak:

  • Poszukiwanie działki i jej analiza
  • Finansowanie inwestycji
  • Tworzenie wizji inwestycji
  • Uzyskiwanie dokumentacji
  • Wytyczne i współpraca z architektami
  • Opracowywanie procesu budowlanego w systemie Gantta
  • Tajniki optymalizacji deweloperskiej
  • Reklamacje
  • Marketing i sprzedaż w deweloperce

Warto dodać, że wszystkie szkolenia deweloperskie Pawła Preisnera mają przystępną formę okraszoną ogromną dozą humoru oraz anegdot z życia wziętych. Dzięki temu skracany jest dystans między prelegentem a odbiorcami, nie występuje skrępowanie przy zadawaniu pytań, a wszystko to skutkuje pozytywną atmosferą sprzyjającą optymalnemu przyswajaniu wiedzy!

Treści wskazane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zawarcie umowy uzależnione jest od pisemnego lub mailowego potwierdzenia jej zawarcia.

Chcesz wziąć udział w warsztatach?

Przejdź do sklepu