fbpx

Premiera książki Zawód Deweloper!

2 lata ciężkiej pisarskiej pracy i wreszcie jest! Książka Zawód Deweloper – kompleksowe kompendium wiedzy niezbędnej każdej osobie, która marzy o realizacji własnych nieruchomości. Pozycja napisana przez Pawła Preisnera jest jedną z ciekawszych publikacji na temat rynku deweloperskiego w Polsce.

– Ta książka to ponad 20 lat mojego doświadczenia deweloperskiego. Jest to wiedza, którą chciałbym mieć stawiając swoje pierwsze kroki w tej branży. Niestety, wówczas nie było takich publikacji oraz oferty szkoleń, które ułatwiają start w deweloperce – mówi Paweł Preisner, autor książki Zawód Deweloper, właściciel firmy mający na swoim koncie ponad 1 100 nieruchomości oddanych do użytkowania. – Ja musiałem uczyć się na swoich błędach, dlatego chciałbym tych problemów i trudności zaoszczędzić innym. Uważam, że Zawód Deweloper powinien przeczytać każdy, kto marzy o tym biznesie. To pozycja obowiązkowa, od której powinna zaczynać się każda przygoda z tą branżą.

Książka miała swoją premierę 11 lutego 2023 roku. W ramach tego wydarzenia odbyło się spotkanie autorskie zorganizowane w Hotelu Afrodyta Business & SPA, w którym wzięło udział kilkadziesiąt osób. Jej uczestnicy poznali zawartość publikacji oraz mieli szansę zakupienia własnego egzemplarza z autografem. Książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

– Początkowo zamówiliśmy w drukarni 500 sztuk, ale gdy uruchomiliśmy przedsprzedaż, to okazało się, że ten niemal cały nakład rozszedł się w zaledwie kilka dni. Musieliśmy więc zwiększyć nakład. Bardzo mnie to cieszy i dziękuję za zaufanie wszystkim, którzy nabyli książkę – mówi Paweł Preisner. – Wierzę, że ta inwestycja w książkę zwróci się czytelnikom wielokrotnie. Może ona bowiem pomóc w optymalizacji projektów deweloperskich czy uniknięciu błędów inwestorskich, które w ostatecznym rozrachunku mogą iść w dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych. Zakup tej książki zwyczajnie się opłaca!

Przeczytaj fragment wstępu.

Kup książkę Zawód Deweloper!