Paweł Preisner z tytułem Deweloper Roku 2020

deweloper roku

Kolejny sukces Pawła Preisnera. Tym razem zdobył on tytuł Dewelopera Roku 2020 w plebiscycie organizowanym przez ogólnopolskie Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Uznanie głosujących zdobył dzięki budowie prestiżowego wieżowca ST 55 oraz wdrożeniu innowacyjnej aplikacji deweloperskiej „Moja Inwestycja – budowa krok po kroku”.

– Największą dumą napawa mnie oddanie do użytkowania inwestycji ST 55 – prestiżowego wieżowca, który odznacza się oryginalnym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jest to dla mnie szczególne osiągnięcie, ponieważ obiekt ten został zrealizowany z wykorzystaniem aplikacji „Moja Inwestycja – budowa krok po kroku” – mówi Paweł Preisner, prezes firmy deweloperskiej Szklane Tarasy. – Aplikacja ta jest moim kolejnym pomysłem, który ma pomóc jej użytkownikom w realizacji swoich własnych przedsięwzięć. Mówimy tu zarówno o budowie własnego domu, jak i tworzeniu dużych projektów deweloperskich. Warto się z nią zapoznać, zwłaszcza, że oferuje ona 30-dniowy, darmowy okres próbny!

ST 55 to prestiżowy wieżowiec, którego nowoczesny design inspirowany był światowej klasy inwestycjami. Charakteryzuje go wysoki poziom wykończenia, świetna lokalizacja oraz funkcjonalność. W budynku znajduje się 98 ekskluzywnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33m2 do 123m2 oraz 4 lokale usługowe zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, natomiast na parterze mieści się garaż.

Aplikacja Moja Inwestycja to intuicyjne narzędzie, które w łatwy sposób pomoże zrealizować wymarzony budynek. Aplikacja przeprowadza użytkownika krok po kroku przez całe przedsięwzięcie: od znalezienia działki, przez uzyskanie dokumentacji, aż po samą budowę domu. Moja Inwestycja podpowiada również rozwiązania, zasygnalizuje możliwe problemy, ułatwi uzyskanie Warunków Zabudowy, oblicza rentowność oraz przypomina o ważnych terminach. Automatyzacja poszczególnych kroków oraz łatwa obsługa sprawiają, że postawienie własnego domu nigdy nie było prostsze!

Poznaj aplikację na stronie i skorzystaj z 30-dniowego darmowego okresu próbnego: https://app.mojainwestycja.pl/

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 21 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.