Wciąż się wahasz? 7 powodów, dla których warto zapisać się na Akademię Dewelopera

akademia dewelopera forbes

Nieruchomości: bezpieczna przystań, która doskonale radzi sobie w czasie kryzysów… to stwierdzenie znają wszyscy. Ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, że – jak podaje dziennik Rzeczpospolita – obecne marże deweloperów są najwyższe od lat?

Nic dziwnego, że tak wiele osób pragnie aktualnie wejść w branżę deweloperską, aby odmienić życie i zacząć realizować marzenia. To jak najbardziej możliwe, chociaż trzeba pamiętać, że budowa własnych inwestycji to ciężki kawałek chleba. Pierwsze kroki na tej drodze ułatwić może Akademia Dewelopera. Jeżeli wciąż nie masz pewności, przeczytaj 7 powodów, dlaczego warto wziąć udział w naszej inicjatywie!

1. Wiemy, co będzie się teraz sprzedawało

Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na dogłębne analizy, które pozwoliły nam określić najbardziej pożądane nieruchomości na obecnym rynku. Analizy te były też punktem wyjścia do aktualizacji harmonogramu II edycji Akademii Dewelopera. Idą bowiem trudne czasy, podczas których zarabiać będą osoby posiadające odpowiednią wiedzę. Należy przede wszystkim pamiętać, że w Polsce wciąż brakuje około 2 mln mieszkań. Nie ma więc wątpliwości – nadal istnieją w naszym kraju ogromne potrzeby mieszkaniowe.

Oczywiście obecna sytuacja finansowa sprawia, że wielu klientów straciło część swoich zdolności zakupowych. Właśnie dlatego trzeba umieć dostosować nieruchomości do zasobności portfela przeciętnego Polaka. Na Akademii zdradzimy, jakie powierzchnie będą obecnie najchętniej kupowane, ale i pokażemy, że w deweloperce można skutecznie zarabiać również na alternatywnych inwestycjach, takich jak zabudowa letniskowa, lokale komercyjne czy kwatery pracownicze.

Nieruchomości wciąż mogą przynosić ogromne pieniądze, a w dodatku są one świetnym zabezpieczeniem na czas kryzysu. Doskonale o tym wiemy, ponieważ sami oddaliśmy do użytkowania ponad 1 000 mieszkań i lokali. Na Akademii dowiesz się, jak prowadzić biznes deweloperski, aby również Tobie przynosił on satysfakcjonujące zyski!

2. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami prawnymi

Zapewne słyszałeś o nowej ustawie deweloperskiej. My rozłożyliśmy ją na czynniki pierwsze, zanim jeszcze weszła ona w życie. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że w 2023 roku być może nie otrzymasz warunków zabudowy na swojej działce? Z nami dowiesz się, gdzie możesz to sprawdzić. W czasie Akademii przedstawimy Ci również inne najważniejsze zmiany prawne dotyczące nieruchomości. Z nami będziesz trzymał rękę na pulsie!

3. Pokażemy Ci, jak sfinansować inwestycję w tych trudnych czasach

Kredyt deweloperski to jedna z opcji. Wcale nie najłatwiejsza w uzyskaniu, ani nawet najtańsza. Pokażemy Ci konkretne przykłady rozwiązań oraz harmonogramów płatności, które z sukcesem zastosowaliśmy na naszych inwestycjach. Dowiesz się, jak wiele możesz załatwić samym tylko barterem oraz poznasz najnowsze trendy w finansowaniu nieruchomości, jak np. crowdfunding czy emisja obligacji korporacyjnych. A wszystko po to, aby pokazać Ci, jak zrealizować zabudowę przy ograniczonym wkładzie własnym!

4. Jesteśmy społecznością, która gwarantuje wartościową sieć kontaktów

Mówi się, że podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń najważniejsze są rozmowy w kuluarach. W Akademii Dewelopera są one szczególnie owocne. Nasz projekt skierowany jest bowiem do osób zdecydowanych, ambitnych, nie bojących się wyzwań, chętnych do nauki oraz pracy przy swoich inwestycjach. Do tego nie można zapominać o 20 prelegentach Akademii Dewelopera, którzy będą prowadzić zajęcia oraz odpowiadać na Twoje pytania. To właśnie dzięki temu nawiążesz wartościowe relacje, które mogą w przyszłości zaowocować zyskowną biznesową współpracą. Dlatego nie zwlekaj – zapisz się na Akademię Dewelopera i dołącz do prestiżowego grona deweloperów oraz Klubu Dewelopera (uczestnicy Akademii otrzymują darmowy dostęp do Klubu)!

5. Będziesz mieć szansę skonsultować swój projekt

Podczas naszej inicjatywy nie raz wysłuchasz wystąpień twórcy oraz głównego prelegenta Akademii Dewelopera – Pawła Preisnera. Będziesz miał też okazję do licznych rozmów z nim również w czasie przerw kawowych. Może nawet znajdzie się chwila, która pozwoli na krótką indywidualną konsultację skutkującą optymalizacją inwestycyjną pozwalającą zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych? Skuteczny deweloper szuka wszelkich okazji, aby tylko zrealizować zabudowę z możliwie najlepszym wynikiem finansowym. To jedna z takich szans.

6. Relatywnie niewielki koszt uczestnictwa

Który może szybko się zwrócić. Akademia Dewelopera to 18 dni edukacji, czyli przeliczając: za jeden dzień płacisz tylko 1 105 zł. Tymczasem na rynku już za 2-dniowe szkolenia trzeba niekiedy zapłacić po 10 000 zł. To pokazuje, że uczestnictwo w naszej inicjatywie to inwestycja relatywnie tania. Zresztą jak stwierdził jeden z uczestników I edycji Akademii Dewelopera: „nie stać nas na to, żeby tutaj nie być”.

7. Rzetelna edukacja o potwierdzonej wartości

Jesteśmy pierwszą tego typu inicjatywą w kraju, którą swoim patronatem objął prestiżowy Forbes Polska. Zapewniamy 9 dwudniowych zjazdów, które łącznie dają prawie 160 godzin edukacji oraz dziesiątki godzin networkingu. Wysoką jakość Akademii Dewelopera potwierdzają także pozytywne opinie oraz sukcesy naszych absolwentów, którzy w trakcie I edycji rozpoczęli inwestycje o wartości 500 mln złotych. Z niektórymi z nich możesz się z nimi zresztą zapoznać, klikając w linki: Pierwsza inwestycja absolwenta Akademii Dewelopera oraz Kolejna wizyta na budowie absolwenta Akademii Dewelopera. O wartości Akademii świadczą również osoby, z którymi współpracujemy – a są to najlepsi specjaliści z branży posiadający wieloletnie doświadczenie. Wśród nich można wymienić chociażby Przemysława Dziąga, Wojciecha Woźniczkę, Pawła Tkaczyka czy Wojciecha Orzechowskiego. Znamy się na porządnej edukacji deweloperskiej: przeszkoliliśmy już setki osób, które zarabiają na nieruchomościach!

I oto 7 wybranych powodów, dla których warto wziąć udział w Akademii Dewelopera. Oczywiście korzyści, które wyciągniesz z uczestnictwa jest zdecydowanie!

Zobacz także: Akademia Dewelopera – wideorelacja Forbes Polska

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wejdź na stronę: akademia-dewelopera.pl

Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wątpliwości: zostandeweloperem@gmail.com oraz 534 111 400.

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 21 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.